Nurkowanie wrakowe w Egipcie

W Egipcie można spotkać pod wodą najśpieszniejszą rafę koralową, dlatego tak wiele osób jeździ żeby tam nurkować. To nie wszystko, bo jeszcze można tam zobaczyć wraki statków. Najlepiej wybrać się na safari, bo wtedy mamy możliwość zejścia pod wodę nawet dwadzieścia razy.

Nurkować będziemy w Parku Narodowym Brothers Island. Musimy uważać tylko, bo poza wrakami spotkamy na swojej drodze również rekiny. Jeśli ktoś nie widział jeszcze na własne oczy rekina młota to ma okazje to zrobić. Naszym celem jest zobaczyć na własne oczy najsłynniejsze wraki Morza Czerwonego. Jest to wyjazd przeznaczony nie tylko dla fanów wraków, ale również dla fanów wszystkich podwodnych zwierząt, których tutaj będzie naprawdę bardzo dużo.

 

Jedziemy na wyprawę nurkową

Jeśli jedziemy na zorganizowany wyjazd to można liczyć na opiekę polskiego instruktora nurkowania, czyli mamy zapewnione bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie. W cenie mamy przelot do obie strony tak samo jak i transfer. Na czas lotu mamy wykupione ubezpieczenie. Na miejscu będzie z nami dwóch może nawet trzech przewodników nurków. Będziemy zakwaterowani na łodzi i spędzimy tam siedem dni. Można również spędzić tam sześć dni, a ostatnia noc będzie w hotelu trzygwiazdkowym. Dziennie przewidzianych jest do czterech nurkowań. Otrzymamy w ceni również napoje zimne i gorące i to dostępne przez całą dobę. Można również liczyć na dwunastolitrową butle aluminiowa. Łudź, na której śpimy jest komfortowa, dlatego miło spędzimy tam czas. To będą niezapomniane chwile dla każdej osoby, która już dzisiaj się na wyjazd zdecyduje. Te wszystkie osoby, które jeszcze się nie zdecydowały i chciałyby wiedzieć o tym miejscu znacznie więcej mogą to zrobić odwiedzając stronę http://www.bestdivers.pl/wyprawy/safari-wrakowe-w-egipcie/. Te zdjęcia na pewno nas zachęcą do tego żeby tam pojechać. Miejsc nie ma wcale dużo, dlatego załapią się na ten wyjazd tylko te osoby, które będą szybsze w podejmowaniu decyzji. Lepiej byłoby od razu się na ten wyjazd zdecydować.