Wycena działki – poradnik, jak sobie z tym poradzić.

Korzystanie z usług profesjonalnego i doświadczonego rzeczoznawcy majątkowego może być nieocenioną pomocą w dobrym oszacowaniu wartości naszej nieruchomości.

Operaty szacunkowe sporządzone przez specjalistów znających się na branży nieruchomości zagwarantują, że wycena Państwa działki niezabudowanej albo planowanej inwestycji będzie miarodajna i rzetelna. Warto wiedzieć, że profesja rzeczoznawcy majątkowego podlega szczegółowym regulacjom prawnym (na przykład obowiązek odbycia praktyki i zdania egzaminu państwowego). Każda osoba posiadająca te uprawnienia powinna być wpisana do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Majątkowych. Tylko podpis i pieczątka kwalifikowanego rzeczoznawcy majątkowemu nadaje dokumentowi urzędowemu, jakim jest operat szacunkowy, moc prawną uznawaną przez banki i urzędy. Warto dodatkowo podkreślić, że rzeczoznawca majątkowy z pewnością posiada szeroką wiedzę na temat rynku nieruchomości, więc jego analiza wartości działki niezabudowanej dostarcza nam cennych informacji dotyczących posiadanego majątku.

Wycena działki – poradnik, jak sobie z tym poradzić.

Esentia – czy ta kancelaria z Wrocławia sporządza wyceny działek?

Nasza kancelaria specjalizuje się w wycenie wszelkiego rodzaju nieruchomości, a więc także sporządzamy operaty szacunkowe dotyczące działek niezabudowanych. Oferujemy Państwu naszą bogatą wiedzę merytoryczną dotyczącą norm prawnych i rynku nieruchomości, duże doświadczenie w zakresie sporządzania wycen i analiz trendów rynkowych, a także pełną przejrzystość naszych działań przy ocenie stanu posiadanej przez Państwa nieruchomości. Nasi klienci mogą liczyć na nasz profesjonalizm – przestrzegamy wymogów prawnych, w tym także tych dotyczących poufności wrażliwych danych.

Z kancelarią Esentia wycena działki Wrocław to czysta przyjemność. Gwarantujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania. Dostarczamy świetnie wykonaną usługę, oczekując od Państwa względnie niewielkiego nakładu finansowego. Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania wyceny.