Zabiegi na ciało w Klinice Urody

Wizyta w specjalistycznym gabinecie już dawno przestała się kojarzyć tylko i wyłącznie z nakładaniem różnego rodzaju maseczek na twarz.

Obecnie oferta obejmuje szereg różnych propozycji, do których zaliczają się zabiegi na ciało. Pozwalają się one cieszyć się pięknym wyglądem i szczupłą, zadbaną sylwetką. Jedną z propozycji jest zabieg kriolipolizy, czyli zamrażanie komórek tłuszczowych, który jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej liposukcji. Jest to rozwiązanie nieinwazyjne, a efekty pozytywnie zaskakują. Samo zamarzanie komórek tłuszczowych na wybranym obszarze ciała trwa około godziny, a ewentualne skutki uboczne szybko ustępują.
Zabiegi na ciało w Klinice Urody

Masaże w Klinice Urody

Tradycyjnym, ale bardzo skutecznym i przyjemnym zabiegiem na ciało jest masaż. Pomaga się zrelaksować, ukoi nerwy, niweluje stres, ale także właściwie wykonany ma działanie lecznicze. Jedną z ciekawszych propozycji jest masaż kijkami bambusowymi, znany również jako masaż samurajski. Jako szczególne wskazania do skorzystania z tego typu masażu jest przemęczenie czy brak energii, gdyż w zdecydowany sposób pobudza on do działania. Pozytywnie wpływa również na przemianę materii, także sprawdza się także u osób, które chcą pozbyć się cellulitu. Innym rodzajem masażu są dobrze znany wszystkim masaż klasyczny, czy masaż bańką chińską. Ten ostatni w szczególny sposób ujędrnia ciało, pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów oraz poprawić metabolizm. Również masaż klasyczny ma kilka wymiarów, gdyż może dotyczyć różnych obszarów ciała – w tym twarzy i dekoltu. Poprawia on ukrwienie i pozwala odpocząć, co sytuacji dzisiejszego tempa życia jest czymś niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania. Wszystko na temat kriolipolizy, masaży, a także innych zabiegów i na ciało i innych propozycji można znaleźć na stronie. http://klinika-urody.pl/. Znajduje się tam szereg różnego rodzaju propozycji i rozwiązań z przybliżonym cennikiem i zakresem oddziaływania, co w zdecydowany sposób ułatwi podjęcie decyzji, która i tak zawsze będzie skonsultowana ze specjalistą z danego obszaru.