Dla fana żeglarstwa restauracja Szkutnia

Szkutnia to klimatyczna restauracja dla fanów żeglarstwa. To miejsce ciekawe, oferujące wygodne krzesła i duże stoły, wyposażone w nieco zgrzebnym, ale swojskim stylu.

Oprócz wystroju ważne są dania oferowane w tym miejscu: polskie zupy (rosół, pomidorowa, grzybowa), dania mięsne i wegetariańskie, włoska pizza z pieca opalanego drewnem, doskonałe przystawki, desery (ciasta i lody) i napoje. Smakoszy zachęcać nie trzeba – szybko zawitają w progi Szkutni. Raz goszcząc w tym miejscu, za jakiś czas powrócą na pewno. Warto bywać w Szkutni, aby przypomnieć sobie, jak powinna smakować doskonała kuchnia. Szef kuchni daje gwarancję jakości na wszystkie potrawy.

Szkutnia, czyli świetne miejsce w Warszawie

Szkutnia ulokowana jest na warszawskiej Białołęce i doskonale uzupełnia mapę gastronomiczną Warszawy więcej dowiesz się tutaj http://www.szkutnia.waw.pl/. Pyszności dla osoby w każdym wieku przygotuje szef kuchni, który zna się doskonale na gastronomii i jest gotów zapewnić doskonałe wrażenia kulinarne. Smakosze doceniają potrawy, atmosferę miejsca i przyjazną obsługę kelnerską. O tym świadczą nieustanne powroty do tego pięknego, wyjątkowego miejsca. Autorskie połączenie włoskich i polskich smaków dało niezwykły efekt, który przełożył się na sukces tej restauracji. Miłośnik słonecznego Bel Paese skosztuje pizzy i makaronów, natomiast zwolennik polskiej kuchni z przyjemnością zatopi zęby w pysznych pierogach, rozkoszować się będzie prawdziwie domowym rosołem, a w upalny dzień sięgnie po lampkę białego, czerwonego czy różowego wina lub szklankę schłodzonego piwa. W lecie skryje się w pełnym kwiatów restauracyjnym ogródku, a w zimie zamówi pyszne dania do domu i tam będzie rozkoszował się ich smakiem. Rodzina spędzi tu niejedno popołudnie na rozmowie i zabawach, fani piłki nożnej obejrzą w telewizji dobry mecz, a gdy poczują się wycieńczeni emocjami sięgną po jedno z dań zaproponowanych przez mistrza kuchni. Szkutnia jest magicznym lokalem gastronomicznym na mapie Warszawy.