OGRZEWANIE HALI SPORTOWEJ

Za oknami temperatura, która coraz mniej zachęca do wysiłku fizycznego na świeżym powietrzu. Miłośnicy sportu zaczynają często pojawiać się w zadaszonych obiektach. Hale sportowe kojarzą się głównie ze specyficznym zapachem oraz… zimnem! Czy można sprawić, że rozgrzewka przed treningiem stanie się przyjemnością?

PROMIENNIKI CIEPŁA W HALI SPORTOWEJ

Promienniki elektryczne często wykorzystywane są przez najróżniejsze branże. Już nie tylko zobaczymy je w zakładach pracy czy hangarach. Ze względu na wiele zalet, sięgają po nie organizatorzy imprez, zarządcy kościołów, a nawet salony SPA! Nic dziwnego, że znajdują również zastosowanie w sporcie. Jak to działa?

OGRZEWANIE KORTÓW ORAZ BOISK

Jeśli zastanowić się nad ogrzewaniem hali sportowej w sposób tradycyjny to nieekologiczne, kosztowne i czasochłonne rozwiązanie. Kubatura takich budynków najczęściej jest bardzo duża, a ogrzewanie konwekcyjne polega na ociepleniu powietrza, które wypełnia jego wnętrze. Jeśli chciałbyś ogrzać w ten sposób halę, musiałbyś również uruchomić ogrzewanie kilka godzin przed planowanym otwarciem, aby uzyskać potrzebny efekt.

Okazuje się, że elektryczny promiennik to urządzenie, które nie tylko nie narazi Cię na wysokie koszty, ale też nie zabiera dużo czasu. Reflektor ciepła działa po podłączeniu do sieci elektrycznej. Co więcej, emitowane ciepło odczuwalne jest już w sekundę po uruchomieniu! Ponadto, promienniki ciepła nie ogrzewają powietrza, a osoby i przedmioty, które znajdują się w ich zasięgu. W związku z tym, jest to również niezwykle ekologiczna propozycja.

KTÓRE PROMIENNIKI CIEPŁA WYBRAĆ?

Przede wszystkim, nie powinieneś o tym decydować sam. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, a każde z nich ma inne przeznaczenie. Dlatego zdaj się na specjalistów. Najlepsi w branży są ludzie z firmy Irsystem, które wykonała już setki, jeśli nie tysiące instalacji na terenie całego kraju. Na stronie irsystem.pl znajdziesz przykładowe realizacje projektów tych ekspertów. Zespół pracuje, wykorzystując promienniki elektryczne TERM2000. Zajmuje się przygotowaniem projektu i montażem wszystkich elementów.