Ponadczasowe bluzy dla par

Bluzy nigdy nie wyjdą z mody. To ten element garderoby, któremu przez lata modyfikowano nieco wygląd, dodawano kaptury, sznurki, dodawano i odejmowano ściągacze.

Dostępne są w wielu kształtach, rozmiarach, kolorach. Nie ma chyba na świecie osoby, która zliczyłaby ile nadruków na bluzy do tej pory wymyślono. Jest jednak specjalna kategoria bluz – to te skierowane do par.

Jeśli szukasz wyjątkowego, niesztampowego prezentu – oto on. Bluzy dla dwojga będą świetnym podarunkiem dla zakochanych. Wręczając im taką odzież pokażesz, że masz poczucie humoru, dobrze ich znasz, a przede wszystkim kibicujesz im w ich miłości. Bluzy dla par można podarować z okazji ślubu czy rocznicy. Jesteśmy pewni, że obdarowani będą zachwyceni!


To również idealny prezent dla bliskiej Ci osoby, np. na Walentynki. Możecie w ten sposób całemu światu pokazać jak bardzo się kochacie, a przy okazji nie będziecie marznąć – nawet zimą.

Oferowane przez sklep Koszulove bluzy dla par, wykonane są w przyjemnych w dotyku, gładkich i ciepłych materiałów. Wzmocnione szwy gwarantują ich wytrzymałość. Printy natomiast przetrwają naprawdę wiele, wiele prań.

Naszym klientom proponujemy szeroką rozpiętość rozmiarową. Przede wszystkim bluzy podzieliliśmy na damskie i męskie. Każdy może znaleźć u nas swój rozmiar. Wystarczy kierować się tabelami dołączonymi do poszczególnych modeli. Istnieje również możliwość zamówienie dwóch bluz damskich lub męskich.

Oferujemy kilka typów nadruku. W naszej ofercie znajdują się standardowe printy, np. żyrafy, Ciasteczkowy Potwór z ciasteczkami, napis „Just Married”, ale nie tylko. Oferujemy również te personalizowane. Możemy przygotować bluzy, które będą jasno mówiły o tym, jak dużo czasu minęło od Waszego ślubu. Podamy ten czas w latach, miesiącach, tygodniach, dniach, godzinach, minutach i nawet w sekundach! Nasza oferta na tym się jednak nie kończy. Możemy przygotować również coś jeszcze bardziej wyjątkowego na podstawie wzorów, które sam zaproponujesz. Wystarczy, że wyślesz do nas grafikę mailem. Nasz adres to sklep@koszulove.com.