Popularność płytek imitujących kamienie rośnie

Płytki o wyglądzie kamienia łączą właściwości techniczne gresu z eleganckim i niepowtarzalnym pięknem kamienia naturalnego.

Zastosowanie zaawansowanych technologii umożliwia obecnie niezwykle precyzyjne odwzorowanie wyglądu kamieni na płytkach, jak marmur, granit, trawertyn, łupek czy onyks. Płytki gresowe są zatem niedrogim i łatwym w utrzymaniu rozwiązaniem, jeśli chcemy mieć ściany czy podłogi w takiej stylistyce w swoim domu.

Popularność płytek imitujących kamienie rośnie

Oryginalne płytki, które ozdobią każde pomieszczenie

Płytki gresowe są przeznaczone do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ze względu na swoje właściwości techniczne gres jest antypoślizgowy, mrozoodporny i wodoodporny, nie plami się, nie ściera i nie blaknie w promieniach słonecznych. Płytki gresowe imitujące kamień naturalny są estetyczne, trwałe i łatwe w instalacji oraz utrzymaniu, dlatego wybiera je wiele osób, które chcą odnowić swoje wnętrza, nadać pomieszczeniom nieco oryginalności i charakteru.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod produkcji płytki gresowe doskonale odwzorowują naturalny kamień w wielu szczegółach, w tym jego odcienie, zmiany tonacji, warstwy, spękanie i żyłkowanie. Otrzymujemy produkt piękny, estetyczny, o naturalnym wyglądzie, każda płytka może mieć inne nadruki, nie znajdziemy dwóch identycznych, co da bardzo realistyczny, naturalny efekt na powierzchni. Znajdziemy w sprzedaży płytki gresowe, które odwzorowują różne rodzaje kamieni, takich jak trawertyn, łupek, marmur, granit, warto zwrócić uwagę na eleganckie płytki Egen Graphite Onyx, gdzie nie ma wizualnej różnicy w stosunku do kamienia naturalnego.

Są to płytki wielkoformatowe, które znajdziemy w rozmiarach 120×120 cm i 120×240 cm. Z pewnością taki produkt doskonale sprawdzi się na dużych powierzchniach. Płytki Egen Graphite Onyx możemy obejrzeć i kupić na stronie http://plytki.best7.pl/plytki-kamieniopodobne-w-lazience-i-kuchni/. Płytki są rektyfikowane, zatem mają mechanicznie docinane krawędzie, aby uzyskać równe kąty 90 stopni, co pozwoli na zastosowanie minimalnej fugi i osiągnięcie spójnego efektu. Techniczne właściwości gresu pozwalają na układanie tych płytek we wszystkich pomieszczeniach i na zewnątrz.