Zalecenia i zakazy, które pomogą Ci z łatwością korzystać z iPada

Wiele osób uważa, że ??nie będzie w stanie korzystać z iPada, ponieważ nie są zbyt dobrzy w technologii.

Jeśli czujesz się w ten sposób, powinieneś zapoznać się z tym artykułem, aby zobaczyć, jak proste może być korzystanie z tabletu. Znajduje się w nim wiele przydatnych wskazówek.Twoja bateria nie wystarczy na długo, jeśli często używasz iPada. W tym celu możesz zmienić jasność ekranu. Odkryjesz, że najjaśniejsze ustawienia rzadko są potrzebne.Jeśli iPad przechowuje poufne dane, można włączyć funkcję, która umożliwia wymazanie wszystkich tych danych z urządzenia. Jest to wyzwalane tylko wtedy, gdy osoba błędnie wprowadzi hasło 10 razy. Aby to skonfigurować, przejdź do Ustawień. Zajrzyj do sekcji Ogólne dla blokady kodu dostępu. Następnie przejdź do Wymaż dane.Dla oddanego użytkownika iPada, który spędza dużo czasu w podróży, konieczne jest noszenie dodatkowej baterii, która została naładowana. Bardzo niewygodne jest brak soku w samolocie lub pociągu, bez nadziei na podłączenie ładowarki, dopóki nie dotrzesz do celu.Możesz zachować otwarte karty, otwierając nowe strony w nowej karcie. W Safari stuknij i przytrzymaj adres URL, aby wyświetlić menu podręczne. To menu podręczne umożliwia korzystanie z nowej karty w celu otwarcia dodatkowego łącza.Poświęć dzień lub dwa na zapoznawanie się z iPadem. Być może kupiłeś go dla jednej lub dwóch funkcji, ale poświęć trochę czasu na odkrywanie wszystkiego, co jest dostępne. Zalecenia i zakazy, które pomogą Ci z łatwością korzystać z iPada

Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że iPad może robić pewne rzeczy, więc rozglądanie się to pewny sposób, aby uzyskać z niego jeszcze więcej.Jak uniknąć frustracji związanej z nieznanym hiperłączem podczas przeglądania na iPadzie? Możesz dość łatwo rozwiązać ten problem na iPadzie.

Ponieważ nie możesz się unosić, możesz po prostu trzymać słowo. Pojawi się wyskakujące okienko z adresem URL linku.Jeśli przygotowujesz się do zsynchronizowania iPada z komputerem po raz pierwszy, wybierz mądrze. Jeśli zaznaczysz, że chcesz zsynchronizować WSZYSTKIE swoje zdjęcia, filmy i muzykę, przygotuj się. W zależności od tego, ile masz, pełne przeniesienie wszystkiego może zająć dużo czasu. Zamiast tego użyj swojej dyskrecji i synchronizuj tylko te elementy, które wiesz, że będą potrzebne na iPadzie.Skorzystaj z bezpłatnych aplikacji na iPada. Chociaż istnieje wiele witryn oferujących aplikacje w rozsądnych cenach, są też takie, które udostępniają je za darmo. Pamiętaj, aby sprawdzić reputację witryny, z której pobierasz, i przeczytać drobny druk. Nie powinieneś mieć problemu z uzyskaniem prawie wszystkiego, czego potrzebujesz bez żadnych kosztów.Poczekaj, aż akcesoria będą w sprzedaży, aż kupisz. Twój iPad jest dostarczany z tym, czego potrzebujesz z przodu — iPadem i kablem do ładowania — i wszystko inne może poczekać. Jeśli potrzebujesz stojącej ładowarki, etui, klawiatury, osłony ekranu lub innego podobnego przedmiotu, często trafiają one do sprzedaży online, więc miej oczy szeroko otwarte i bądź cierpliwy.Kup niestandardowe etui do iPada. Te etui wyglądają jak okładki książek i umożliwiają korzystanie z iPada bez wyjmowania go. Etui chroni Twój drogi sprzęt, jeśli przypadkowo go upuścisz. Ułatwia również noszenie delikatnego sprzętu.Czy te wskazówki Ci pomogły? Czy nadal czujesz, że nie możesz korzystać z tabletu? Powinieneś być przygotowany, aby wskoczyć na stopę do tej wspaniałej technologii, gdy tylko weźmiesz swojego iPada! Te wskazówki zostały opracowane dla każdego typu użytkownika, aby poprawić jego wrażenia z iPada.