Energetyczna funkcja onyksu w świecie biżuterii

Biżuteria charakteryzuje się w wielu przypadkach bardzo ciekawymi, energetycznymi właściwościami, o których warto chwilę podyskutować. Przed zakupem biżuterii warto przeanalizować znacznie praktycznie wszystkich kamieni szlachetnych oraz półszlachetnych, co pozwoli na rozszerzenie indywidualnej stylizacji.

Dlaczego to takie ważne? Przede wszystkim wiele kamieni szlachetnych posiada moc uzdrawiającą, a ze świata ezoterycznego mówiącą o kreowaniu długoterminowego ludzkiego szczęścia. W artykule poznasz przykład onyksu i czy warto stosować kamień w biżuterii?

Jaką wartość energetyczną przedstawia onyks przy tworzeniu biżuterii?

Można powiedzieć, że onyks łączy w sobie skrajności, a mianowicie poświatę białą i głęboką czerń. To bardzo korzystny dla człowieka układ. Onyks to w niektórych językach pazur, ze względu na ostrość i dominacyjny charakter każdego użytkownika. Onyks jest dedykowany przede wszystkim pewnym siebie kobietom, które chcą osiągnąć szybciej sukces zawodowy. Spotyka się onyksy nie tylko w kolorze czarnym, ale też piękne zestawy białej biżuterii. Jeżeli lubisz onyks masz szansę zróżnicowania szkatułki z biżuterią. Onyks to szeroko rozpowszechniony kamień naturalny. Warto nauczyć się rozpoznawać onyksy naturalne od sztucznych, bo tymi zalewają rynek producenci azjatyccy. Wielu władców używało onyksu do zdobienia koron, czy innych atrybutów władzy. Z jakiego powodu? Władza, szlachetność, a także pozycja uprzywilejowania i szczęście to właśnie właściwości onyksu. Z drugiej strony dochodzi poczucie wewnętrznej mocy. Ludzie, którzy ukochali biżuterię z onyksu bardzo często wypowiadają się o podniesieniu, wzniesieniu energetycznym, o większej pewności siebie. To sprawy niezwykle przydatne we współczesnym, mocno zmiennym świecie. Onyks umożliwia szybsze odzyskanie kontroli nad sprawami trudnymi i podejmowanie pewnych decyzji. Nie dziwi zatem, dlaczego władcy uwielbiali zdobienia onyksami. Chcieli znacznie szybciej rozwiązywać kluczowe problemy. Onyks przyda się wszędzie tam, gdzie występują kryzysowe, dość stresujące sytuacje. Daje znaczącą duchową inspirację i stanowi podstawę do intensywnej praktyki medytacyjnej. Z tego powodu rynek biżuterii onyks poleca szczególnie studentom, pracownikom umysłowym, a nawet uczniom w wieku gimnazjalnym, licealnym. Przy stałym noszeniu onyksu praktycznie zawsze rozpoznasz jego właściwości energetyczne, które pozostają metodą skojarzeń już na trwałe w użytkowaniu kamieni szlachetnych. Nie warto oczywiście kamieni szlachetnych mieszkać w stylizacjach, ponieważ nadmierne nasycenie energetyczne nikomu nie służy. Noś kamienie szlachetne w różnych cyklach rocznych. Rozpoznaj, który kamień wpisuje się w najbardziej w twoje potrzeby rozwojowe.

W jakich stylizacjach onyks sprawdzi się najlepiej?

Możesz również skonsultować się bezpłatne ze specjalistami sprzedaży półfabrykatów do tworzenia biżuterii, a mianowicie sklepem Manzuko.com. Biżuteria spełnia wiele ciekawych funkcji i stanowi nie tylko modny dodatek do codziennych stylizacji. Ochrona energetyczna to niezwykle ważne podejście, szczególnie dla wszystkich pasjonatów duchowości, ezoterycznej wiedzy. W wielu opracowaniach daje się zauważyć, że onyks odpycha całą negatywną energię wyprowadzaną na człowieka w wielu codziennych sytuacjach. Taka naturalna tarcza energetyczna pozytywnie wpływa na podświadomość i umożliwia znacznie lepszą regenerację. Biżuteria z onyksu, chociaż stosunkowo tania i popularna charakteryzuje się dość ciekawym stylem, pewnym luksusem przy zastosowaniu złotych lub srebrnych zdobień. Bardzo dobrze łączy się z kreacjami wieczorowymi, delikatnymi bransoletkami. Z onyksu wykonuje się najczęściej bransoletki oraz korale, a zatem uniwersalne dodatki do stylu codziennego i semi-formalnego. Rynek biżuterii jest od początku istnienia zafascynowany biżuterią z kamieni szlachetnych oraz półszlachetnych. Jeżeli ocenisz wartość energetyczną każdego kamienia dużo zyskasz na zakupach i na udoskonaleniu własnego stylu? Czy energia płynącą z onyksu cię przekonuje i czy zainwestujesz w podobny dodatek?