Kapsułki i proszki z Niemiec – wysoka wydajność w atrakcyjnej cenie.

Konsumenci od wielu lat zauważają spore różnice w jakości chemii gospodarczej z Niemiec od tych samych produktów sprzedawanych w Polsce.

Kupujący towary w Niemczech lub we Francji dostawali lepsze produkty niż konsumenci z Polski. Ostatnie badania potwierdzają powszechną opinię, że środki czystości sprzedawane w Polsce są niższej jakości niż te dostępne w Niemczech. Artykuły tych samych producentów często różnią się składem i ilością na przykład środków piorących zawartych w proszku do prania czy rodzajem substancji zapachowej w płynie do płukania ubrań. Polskie wersje tych samych produktów w porównaniu z chemią z Niemiec wypadają gorzej, ich jakość, zapach i skuteczność mogą nie spełniać naszych oczekiwań. Niektóre składniki wymienione w składzie niemieckich produktów chemii gospodarczej są zastępowane przez tańsze zamienniki|substytuty, aby cenę na przykład proszku do prania dostosować do bieżącego rynku zbytu. Czyli że konsumenci kupujący środki czystości w Niemczech otrzymują towary|produkty lepszej jakości niż ci w Polsce. Polacy zauważyli znaczną różnicę w produktach niemieckiej chemii w porównaniu z polskimi odpowiednikami, na przykład proszki do prania kupione u naszych zachodnich sąsiadów są bardziej skuteczne, a płyny do płukania tkanin intensywniej i ładniej pachną. W dodatku niemieckie produkty kupowane w naszych sklepach czy też za pośrednictwem internetu, chociaż jakościowo lepsze, są tylko nieznacznie droższe od polskich odpowiedników. Jak to możliwe? Po prostu ceny środków czystości w Niemczech są niższe od tych w Polsce.

Wiele polskich sklepów internetowych oferuje w sprzedaży środki czystości z Niemiec, możliwość taniej wysyłki sprawia, że chemia z Niemiec cieszy się popularnością. Obecnie coraz popularniejsze stają się kapsułki do prania, które skutecznie zastępują proszek do prania, poza tym nie trzeba ich dozować, po prostu jedną kapsułkę wkładamy do bębna pralki. Dodatkową zaletą kapsułek jest to, że dokładnie wypłukują się z ubrań i nie pozostawiają brzydkiego osadu w pralce. Tradycyjny proszek przykleja się do ścianek pralki i uszczelek, a po zaschnięciu jest trudny do usunięcia i może uszkodzić drzwiczki w pralce. Są bardzo wygodne i ekonomiczne w użytkowaniu, opakowanie kapsułek zajmuje bardzo mało miejsca, co jest ważne w łazience, można je trzymać w szafce, co przy otwartym opakowaniu proszku do prania jest dosyć kłopotliwe.