Jak najlepiej wykorzystać wypożyczenie samochodu służbowego

Niezależnie od tego, czy twoi pracownicy podróżują służbowo, czy dla przyjemności, firmowy program wynajmu samochodów może wnieść realną wartość do twojej oferty świadczeń.

Od spersonalizowanych programów wynajmu po całodobową pomoc techniczną, na wiele sposobów możesz wykorzystać wypożyczenie samochodu służbowego do różnych celów. Od codziennego wynajmu na specjalne okazje do długoterminowej umowy, elastyczne warunki umowy to kolejny sposób na maksymalne wykorzystanie możliwości wynajmu samochodu. Mogą one być dostosowane do twoich specyficznych potrzeb i mieć konkurencyjną cenę. Wynajem dzienny najlepiej sprawdza się, jeśli ty lub twoi pracownicy musicie uczestniczyć w spotkaniach poza siedzibą firmy, odebrać ważnego kontrahenta, lub jeśli potrzebujecie pojazdów zastępczych na pewien okres czasu. W przeciwieństwie do tego, wynajem długoterminowy oznacza, że będziesz czerpać korzyści z nowoczesnego pojazdu, bez dodatkowych zmartwień związanych z amortyzacją lub bieżącym serwisowaniem. W niektórych okolicznościach przydatne jest auto, które jest bardziej reprezentacyjne niż twoje własne, a możesz je bez problemów wynająć w dobrej wypożyczalni samochodów. Jak najlepiej wykorzystać wypożyczenie samochodu służbowego

Większość firm wynajmujących pojazdy jest w stanie zaoferować usługę dostawy i odbioru, ale pamiętaj, aby zorganizować to i ustalić z wyprzedzeniem.

Dawno minęły czasy, kiedy jesteś ograniczony do niewielkiej kolekcji pojazdów. We współczesnym świecie, gdzie coraz bardziej popularne stają się wypożyczalnie samochodów, masz do wyboru ogromną różnorodność aut do wynajęcia i dyspozycji. Przykładem jest Speed Up Rent – wypożyczalnia samochodów, która ma zróżnicowaną flotę aut do wynajęcia. Innym sposobem na maksymalne wykorzystanie możliwości wynajmu samochodu firmowego jest wybranie pojazdu o niższej emisji niż inne modele. Wiele firm korzysta z długoterminowego wynajmu pojazdów, ponieważ daje im to większą kontrolę nad swoimi pojazdami i poprawia przepływ gotówki. Dzieje się tak, ponieważ są oni w stanie odpowiednio ustawić budżet na podstawie miesięcznych płatności określonych w umowie najmu.