Kiedy może Ci się przydać etui wodoszczelne?

Niezależnie od tego, czy jesteś wytrawnym surferem, kajakarzem czy pasjonatem żeglarstwa, dobrej jakości etui wodoszczelne może Ci się przydać w każdych warunkach – nawet podczas leniwego popołudnia na plaży bądź pieszej, górskiej wędrówki. Na rynku dostępne są wysokiej jakości pokrowce za kilkadziesiąt złotych jak i takie kosztujące zaledwie “parę groszy” – co je różni? Które wybrać?

Etui marki Aquarius

Zacznijmy od najbardziej ekonomicznego rozwiązania, jakim bez wątpienia są etui polskiego producenta Aquarius. Na stronie gosup.pl znajdziesz tego typu gadżet już za niecałe 10 zł. Co je cechuje? Poza tym, co już ustaliliśmy na samym początku – czyli przystępną ceną – odznaczają się niezwykłą funkcjonalnością. Dostępne są różne kształty i rozmiary. Te dedykowane telefonom (np. model GoPack) umożliwiają zachowanie ich dotykowych funkcji – nie trzeba wyjmować sprzętu w celu np. odczytania czy wysłania wiadomości tekstowej. Tworzywo Tarpaulin PVC, które zostało wykorzystane przy produkcji etui Aquarius, chroni nie tylko przed wilgocią, ale również zabezpiecza Twoje rzeczy przed pyłem, kurzem i szkodliwym promieniowaniem UV – dzięki temu świetnie sprawdzi się podczas błogiego relaksu na plaży.

Zagraniczny OverBoard

Jeżeli masz odrobinę więcej gotówki w portfelu – tak, powiedzmy, ok. 100 zł? – i Twoje wymagania są bardziej nakierowane na podwodne przygody, zainteresuj się ofertą marki OverBoard. Jest to ekspert w dziedzinie produkcji wodoszczelnych toreb, plecaków i etui. Twój sprzęt pozostanie suchy nawet w przypadku całkowitego zanurzenia, a jeżeli przydarzy Ci się niekontrolowany upadek do wody – nie martw się, etui wraz z zawartością będzie dryfować na powierzchni i nie utonie, co znacznie ułatwi poszukiwania. Tak jak w przypadku produktów Aquarius, tak i pokrowce od OverBoard nie ograniczają w żaden sposób funkcjonalności sprzętów elektronicznych: możesz nawet wykonywać zdjęcia pod wodą! Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w wyroby tej marki? Gosup.pl posiada w swojej ofercie wiele wyrobów tej zagranicznej marki, począwszy od wodoszczelnych etui, poprzez słuchawki oraz mapniki i na torbach skończywszy.

Czy tylko dla amatorów sportów wodnych?

Oczywiście, że nie! Mam nadzieję, że powyższa lektura uświadomiła Ci, iż etui i torby wodoszczelne znajdą zastosowanie zawsze i wszędzie. Wakacje nad morzem czy w górach, na plaży, nad jeziorem bądź w lesie – nigdy nie będziesz w stanie przewidzieć, jaka będzie pogoda i co Cię spotka. Z wodoszczelnym etui wysokiej jakości żadna ulewa nie będzie Ci straszna. Zabezpiecz swój sprzęt jak najszybciej – unikniesz tym samym kosztownych napraw. To jak, jesteś już przekonany?