Menedżer Allegro – jedna z wielu funkcji Apilo

Nie ma wątpliwości, że obecnie czołowym systemem pozwalającym na skuteczne zarządzanie sprzedażą internetową jest system Apilo. To właśnie to narzędzie przynosi ogromne korzyści wszystkim przedsiębiorstwom korzystającym z niego w swojej codziennej pracy. Warto również podkreślić, że jest to system, który stale poddawany jest wszelkiego rodzaju modernizacjom, a także dodawane są wciąż nowe funkcje. Wszystko po to, by poprawić użytkownikom komfort użytkowania, ale także, by zautomatyzować ich sprzedaż internetową.

Tytułowy menedżer Allegro to tylko jedna z istotnych funkcji tego narzędzia. Jakie jeszcze moduły skrywa w sobie Apilo? Dowiedz się więcej z poniższego artykułu!

Funkcje Apilo to między innymi menedżer Allegro 

Apilo posiada w swoich czeluściach ogrom elementów, które wpłyną korzystnie na Twoje internetowe przedsiębiorstwo. To właśnie tutaj znajdziesz wspomniany wyżej menedżer Allegro, czyli narzędzie, które pozwoli na edycję wystawionych aukcji, podejrzenie historii wszelkiego rodzaju transakcji zawartych na portalu Allegro czy też automatyczne uzupełnianie niektórych pól podczas wystawiania nowej aukcji. 

Inne funkcje Apilo

  • automatyczne wystawianie faktur,
  • aktualizacja stanów magazynowych (uwzględniając również inne zsynchronizowane kanały sprzedaży),
  • integracja z kurierami.

Oprócz tego, Apilo pozwala na przeglądanie historii transakcji, wyszukiwanie zakupów czy filtrowanie ofert po dowolnych parametrach. Narzędzie to poddawane jest stałym modernizacjom.

Podsumowanie

Menedżer Allegro, automatyczne wystawianie faktur, integracja z DPD czy Inpostem to tylko kilka zalet korzystania z systemu Apilo – zobacz więcej. Pamiętaj jednak, że możesz wypróbować go zupełnie za darmo przez okres 21 dni. Wystarczy założyć darmowe konto! Z pewnością wszelkiego rodzaju moduły pozwolą na zautomatyzowanie Twojej sprzedaży internetowej, co wpłynie korzystnie na zarówno finanse Twojej firmy, jak i poświęcony czas konkretnym codziennym czynnościom.