Nie podróżuj bez uprzedniego przeczytania tych wskazówek

Kiedy słyszysz słowo podróż, jak wielu ludzi, prawdopodobnie wyobrażasz sobie siebie siedzącego na białej, piaszczystej plaży z piciem w dłoni, z czystymi, błękitnymi falami leniwie uderzającymi o brzeg.

Istnieje wiele pięknych miejsc na plażę. Ten artykuł pomoże Ci wybrać, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni.Podróżowanie może być zabawą, ale zawsze pamiętaj, aby nauczyć się przynajmniej kilku słów w języku ojczystym . „Proszę” i „Dziękuję” są koniecznością, ale zwroty takie jak „Zgubiłem się” i „Gdzie jest dworzec?” okażą się nieocenione w przypadku, gdy faktycznie ich potrzebujesz. To o wiele łatwiejsze niż próba odgrywania skomplikowanych czynności!Obsługa lotnisk to niefortunna konieczność wielu nowoczesnych podróży. Zapakuj pustą butelkę po wodzie do napełnienia po przejściu przez ochronę. Dzięki temu nie będziesz musiał kupować butelki wody o wartości 3,00 USD po przejściu przez punkt kontrolny. Nigdy nie zaszkodzi również spakować batoniki musli, chipsy bananowe lub cokolwiek innego na przekąskę między lotami.Nie parkuj samochodu na lotnisku. Opłaty parkingowe mogą być wysokie, a pozostawienie samochodu na parkingu na dłuższy czas może sprawić, że niektórzy poczują się nieswojo. Niech znajomy lub członek rodziny podrzuci Cię na lotnisko. Alternatywnie można skorzystać z transferu na lotnisko.Długa podróż może być świetną zabawą, ale zgubienie się nie jest. Przed rozpoczęciem podróży zatrzymaj się na lokalnym rynku i kup sobie przystępną mapę drogową. Chociaż urządzenie GPS jest świetne, mapa zawsze będzie dokładna i znacznie bezpieczniejsza na drodze. Zapewni to, że dotrzesz do celu w idealnym nastroju.Przejeżdżanie przez okna w fast foodach prawie nieuchronnie daje za dużo lub za mało cukru lub innego słodzika, gdy zamawiasz kawę lub herbatę. Nie podróżuj bez uprzedniego przeczytania tych wskazówek

Podczas podróży nie wyrzucaj dodatkowych rzeczy! Włóż do torebki, a może małej puszki i zachowaj ją na następny raz, gdy będziesz mieć zwarcie.

To z pewnością bije konieczność zawrócenia i powrotu przez przejazd!Aby uniknąć wysokich kursów wymiany w innych krajach, zatrzymaj się w bankomacie swojego banku po wyjściu z lotu. Duże banki uzyskują znacznie lepsze kursy wymiany niż osoby prywatne, więc wycofanie pieniędzy, gdy już je dostaniesz, jest bezproblemowym i niedrogim sposobem na zdobycie potrzebnej waluty.Jeśli lecisz do celu, zachowaj ostrożność podczas rozkładania siedzenia. Zawsze dobrze jest skonsultować się z osobą siedzącą za Tobą, zanim położysz się na siedzeniu. Jeśli tego nie zrobisz, możesz rozbić ekran laptopa, wylać komuś drinka lub po prostu uderzyć go nogami o swoje siedzenie. Lepiej dmuchać na zimne!O ile nie ma konkretnego wydarzenia, którego chcesz doświadczyć w miejscu docelowym, unikaj napiętego czasu podróży. Tłumy turystów mogą zmniejszyć ilość zajęć, których doświadczasz na wakacjach z powodu czekania i przepełnienia rezerwacji. Zmaksymalizuj swój czas, wybierając poza sezonem czas swoich przygód i unikaj kryzysu.Podczas rejsu Twoje zdrowie powinno być Twoim priorytetem numer jeden. Przed wyjazdem porozmawiaj ze swoim lekarzem na temat planowanej podróży i wszelkich dodatkowych leków, których możesz potrzebować. Poinformuj swojego lekarza o portach, które odwiedzi Twój statek wycieczkowy i o wszystkich środkach transportu, z którymi możesz się spotkać. Twój lekarz może udzielić porady, gdzie możesz uzyskać opiekę medyczną, a także gdzie możesz otrzymać receptę w nagłych wypadkach.Kiedy słyszysz słowo podróż, prawdopodobnie myślisz o plaży. Wakacje na plaży są atrakcyjne, ponieważ są relaksujące i zabawne. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci poprowadzić Cię do miejsca na plaży, które jest odpowiednie na następną podróż.