Osprzęt do pracy w lesie

Przy wyrywaniu korzeni trzeba korzystać z bardzo nowoczesnego i niesamowicie trwałego sprzętu. Tylko wtedy można będzie osiągnąć efekty, na których nam zależy.

Praca w lesie jest bardzo ciężka, dlatego można zamówić w firmie specjalne urządzenia. Do lasów polecana jest seria LIV, która łączy w sobie zrywarkę do korzeni wraz ze szczękami tnącymi. Wyrwanie korzenia jest bardzo trudne, a im większe drzewo tym gorzej, dlatego trzeba wiedzieć, z jakiego sprzętu korzystać żeby można było osiągnąć najlepsze efekty. urządzeniem zostało wykonane ze stali HARDOX, która charakteryzuje się niesamowitą wytrzymałością. Urządzenie jest bardzo odporne na wszelakie uderzenia i wstrząsy, dlatego można się cieszyć jego długotrwałym działaniem.

Spełni wszystkie wymagania osoby, która ma z niego korzystać. W pracy trzeba wykorzystać jak najwięcej urządzeń żeby człowiek nie musiał się przy tym męczyć.

Do wyboru mamy urządzenie o bardzo różnym rozwarciu może to być 790, albo 1000 mm. Jeśli chodzi o długość to zaczyna się od 2830 a kończy na 3500mm. Szerokość to 530 i 650mm. Dostępne są dwa modele, które przeznaczone są do lżejszej koparki jak 14/22 tony jak i ciężkiej 22/30 ton. Waga lżejszego modelu to 1510 kg, a cięższego to 2100 kilogramów. W obu maszynach jest takie samo ciśnienie robocze 300 bar. Bardzo podobny jest też przepływ oleju, który wynosi od 200 do 300 litrów na minutę. Z takim przygotowanym do pracy sprzętem można wykonać więcej zadań w krótkim czasie.

Osprzęt leśniczy w dobrej cenie

Sprzęt jest bardzo trwały, dlatego będzie można go wykorzystywać przez wiele lat. w tym czasie będzie się spłacał cały czas. Wybierając w pełni profesjonalny osprzęt leśniczy liv każdy będzie zadowolony. Ta seria słynie z tego, że ma same bardzo dobre opinie, a zatem warto się tym bliżej zainteresować. Wykosztujemy siłę drzemiącą w maszynach, a nie w naszych mięśniach. Człowiek może jedynie taką maszynę obsługiwać. Reszta to już kwestia dobrania odpowiedniego osprzętu, który jest dostępny w sprzedaży. Warto się tym tematem bliżej zainteresować.