Sprzęt do streamingu

Transmisja na żywo taka naprawdę profesjonalna to nie telefon i darmowy program, ale coś o wiele bardziej skomplikowanego.

To, dlatego konieczna będzie współpraca z kimś, kto albo nam da w ofercie kompleksowe usługi albo wynajmie potrzebny nam sprzęt. Jedno i drugie rozwiązanie jest dobre dla nas, dlatego trzeba się nad tym poważnie zastanowić. Chcemy przecież żeby live streaming to było coś, co spodoba się innym, dlatego im lepiej wszystko będzie zorganizowane tym lepiej dla nas. Warto wybierając kogoś, kto ma jedno i drugie. To nie może być przypadkowa firma tylko ktoś, kto wie jak może nam pomóc. My możemy się na tym za dobrze nie znać i wtedy wybieramy kompleksowe usługi. Jeśli się znamy to można samodzielnie to zrobić przy użyciu najlepszego sprzętu, jaki można wynająć. Dobrze, że można korzystać ze wszystkich rozwiązań i wcale nas to wiele nie będzie kosztowało. Zyskamy promocje swojej osoby, firmy czy marki i zaczniemy na tym o wiele więcej zarabiać.

Jaki jest nam potrzebny sprzed?

Możemy wynająć serwer do streamingu i wtedy wiemy, że wszystko będzie działać tak jak należy. Do wyboru mamy wtedy kilka ścieżek językowca oraz różne, jakości obrazu. Dobrym pomysłem jest również wybrać kompletny zestaw do streamingu i wtedy mamy mikser inwazyjny, kamery HD, mikser dźwięku, tory kamerowe. Sami widzimy, że tutaj w grę wchodzi nie filmowaniem z kamer ty internetowej, ale profesjonalny sprzęt jakbyśmy film kręcili. Można również wynająć urządzenia do streamingu jak system powtórkowy, teradek Bond i Cube. Lista potrzebnych narzędzi jest bardzo długa, ale na szczęście mamy firmę, która pomoże nam to wszystko skompletować. Pełną ofertę takiej firmy znajdziemy na stronie https://www.onestream.pl. Mamy tutaj wynajem sprzętu, ale jeśli nie chcemy samego sprzętu tylko ludzi do obsługi to również czeka na nas ciekawa oferta. Korzystając z ich pomocy mamy łatwiej w transmisji na żywo, dlatego im wcześniej z tego skorzystamy tym lepiej dla nas. Z tą firmą można uzgodnić wszystkie nawet te najdrobniejsze szczegóły.