Prosty sposób na znalezienie proxy

Na pewno każda osoba, która korzysta z Internetu słyszała o tym, że są serwery proxy? Nie każdy wie, co to i po co to, ale wiemy, że jest? Jeśli chodzi o to, do czego są takie serwery proxy polskie to są do pośredniczenia w połączeniu z Internetu.

Można dzięki takiemu samodzielnie wybranemu serwer być o wiele bardziej anonimowym w Internecie. Nasze IP nie jest widoczne tak jak to ma miejsce teraz. Wystarczy to sprawdzić za pośrednictwem wielu stron i dowiemy się jak dobrze widoczni jesteśmy w Internecie. Niestety, ale to spore zagrożeń czeka na nas w Internecie i jeśli nie zadbamy sami o swoje bezpieczeństwo to może to okazać się dla nas bardzo kosztowne. To oznacza, że trzeba dowiedzieć się jak znaleźć szybko serwer proxy. Można to zrobić przez swoją przeglądarkę. Mamy różne rodzaje przeglądarek, ale na spokojnie można do wszystkich z nich zastosować podobne ustawienia. Właśnie w ustawienia trzeba wejść, a tam później wybieramy sieć, połączenia sieci LAN i klikamy na serwery proxy. W tym miejscu można będzie dodać polskie proxy, ale również będzie można je całkowicie wyłączyć. To my decydujemy jak ma to wyglądać, dlatego trzeba się nad tym zastanowić. Najważniejszy jest wiedzieć gdzie to sprawdzić i ewentualnie ustawić i przedstawić. Wtedy w razie potrzeb będzie można działać tak jak chcemy.


Serwery proxy

W każdej chwili można będzie zmienić serwer proxy na dowolny, jaki sobie tylko wybierzemy. Jeśli chodzi o wybór to można korzystać z locji płatnej i wtedy mamy nieograniczonych dostęp i wiele więcej możliwości. Wiele osób właśnie z tego korzysta. Jeszcze więcej osób wybiera darmowe serwery, bo dzięki temu nic nie muszą płacić i mogą sprawdzić jak to działa. Często te osoby, które testują darmowe serwery proxy przechodzą na te płatne, bo im się to opłaca. Jeśli nasz serwer polskie proxy będzie działał jak należy to nie będziemy go zamieniać na żaden inny. Skoro coś bardzo dobrze działa to trzeba z tego korzystać tak długo jak to tylko jest możliwe, bo nam się to bardzo opłaca.