Samochód wizytówką każdej firmy

Samochody służbowe są wizytówkami każdej firmy. Liczy się bowiem nie tylko to, jak ubierają się właściciele i przedstawiciele przedsiębiorstwa. Ważne jest również to, jakimi autami przyjeżdżają do klientów czy wspólników. Przy tego typu zakupach warto posiłkować się leasingiem. Ile to będzie kosztowało?

Dobry przedsiębiorca obraca każdą złotówkę w dłoniach i zastanawia się, jak mądrze ją zainwestować. Reprezentacja to jedna z najważniejszych inwestycji. Na podstawie tego jak wyglądamy, jaką i gdzie mamy siedzibę oraz czym się poruszamy jesteśmy oceniani. Pierwsze wrażenie można wywrzeć tylko raz. Warto zainwestować we własną flotę efektownych pojazdów.

Korzyści

Już na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że kalkulacja leasingu wypada naprawdę dobrze. Każdy, kto choć raz zetknął się z tą formą finansowania wie, że ma ona wiele zalet. Możemy wrzucać w koszty, wydatki związane z zakupem samochodu, jego eksploatacją. Dodatkowo, jeśli zależy nam na tym, aby firma zawsze dobrze się prezentowała, możemy regularnie wymieniać pojazdy na nowsze modele, bez większego problemu.

Aspekt finansowy

Jeśli mamy już doświadczenie z leasingiem, to orientujemy się, jak wysokie raty będziemy płacić za korzystanie z samochodu. Jeśli to nasz pierwszy raz, z pewnością zastanawiamy się, z jakimi opłatami wiąże się leasing oraz czy jest to korzystniejsza opcja od kredytu bankowego. Z tego względu firmy leasingowe stworzyły takie narzędzia, jak kalkulator leasingu. Takie udogodnienie znajdziemy na stronach internetowych najlepszych firm, oferujących produkty tego typu. Wśród nich znajduje się CLS. Klikając na link https://cls.pl/kalkulator od razu przeniesiemy się do narzędzia, które jest gotowe do tego, aby z niego skorzystać. Uzyskanie informacji na temat wysokości comiesięcznej raty zajmie nam zaledwie kilka minut. Musimy określić to, czy interesuje nas zakup samochodu osobowego/dostawczego, ciężarowego, maszyn budowlanych, rolniczych czy przemysłowych? Później należy podać wartość planowanego zakupu. Kalkulator raty leasingowej poprosi nas jeszcze o określenie, m.in. wysokości wkładu własnego czy liczbę rat. Po uzupełnieniu danych, natychmiast otrzymamy wyniki. W razie potrzeby, możemy je również wydrukować i posiłkować się taką kalkulacją podczas rozmowy z przedstawicielem firmy leasingowej. Należy jednak pamiętać, że ostateczna oferta może się nieco różnić od tej, obliczonej przez kalkulator. Nie uwzględnia on bowiem naszych dochodów, opłat związanych z ubezpieczeniem, czy obowiązujących promocji.