Samochodem po Prowansji

Prowansja powinna znaleźć się na mapie podróży wszystkich osób, które chcą zobaczyć wyjątkowe miejsca. Trzeba tylko zrobić sobie dokładny plan podróży żeby nic nas nie ominęło.

Jazda samochodem jest o tyle dobra, że nie musimy tracić czasu na czekanie na autobusy czy inne rodzaje transportu. Mamy swój samochód i możemy każdego dnia zwiedzać to, co chcemy i kiedy chcemy. Warto zwiedzanie zacząć od miasteczka Sault, a później jechać do Simane- La-Rotonde i Roussillon. Czeka nas intensywne zwiedzanie, które potrwa kilka dni. Oczywiście wszystko planujemy tak żebyśmy nie musieli się spieszyć, ale jednocześnie żeby jak najwięcej zobaczyć. Wtedy ma to sens, dlatego dobry plan jest podstawą i trzeba o tym pamiętać.

Wyjątkowe miasta na Prowansji

Tych miast na naszej trasie będzie bardzo dużo, dlatego zobaczymy jak się żyje w tym wyjątkowym miejscu. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie tak zaplanować swoją podróż żeby nie trzeba było robić zbyt wielu kilometrów przejeżdżając z jednego miasta do drugiego. Plan musi wyglądać tak, że jak w opisanym wyżej przypadku miasteczka są blisko siebie. Wtedy nie trzeba jechać daleko żeby coś zobaczyć. To zostawiamy sobie na drugi dzień chyba, że tego dnia mamy jeszcze czas i siły. Trzeba się liczyć z tym, że pięć do siedmiu dni nam zajmie zwiedzenie Prowansji, dlatego trzeba sobie będzie tyle zarezerwować. Jeśli chodzi o ilość noclegów to trzeba to indywidulanie dostosować do swoich potrzeb. Miejsc do spania mamy bardzo dużo, dlatego na pewno znajdziemy dla siebie coś odpowiedniego. Zanim pojedziemy trzeba będzie zrobić dokładny plan, bo właśnie od tego zależy sukces naszej wycieczki. Im lepiej wszystko zaplanujemy tym lepiej dla nas. Jeśli chodzi o planowanie to bardzo dobrym rozwiązaniem będzie zajrzeć na Prowansja samochodem i sprawdzić, które z miast są popularne. Wtedy niczego nie przeoczymy i dotrzemy wszędzie na czas. Prowansja na pewno zrobi na nas bardzo, ale to bardzo duże wrażenie.