System rezerwacji wizyt w salonie fryzjerskim

Dziś coraz więcej zakładów fryzjerskich korzysta z aplikacji umożliwiających rezerwację wizyty, jest to bardzo duże udogodnienie dla klientów.

Kiedyś klienci przychodzili osobiście, lub też dzwonili aby umówić się na wizytę. Nie wiedzieli oczywiście jaki termin będzie dostępny. W przypadku aplikacji klient może sprawdzić od razu jakie terminy będą dostępne. Oczywiście aplikacja tego rodzaju może posiadać wiele funkcjonalności. Przyjmowanie płatności w trakcie rezerwacji jest często wygodniejsze dla klienta i pomaga usprawnić przepływ gotówki w salonach fryzjerskich. Klienci mogą zapomnieć o godzinie i dacie, na którą umówili się na wizytę. Oznacza to, że muszą zadzwonić lub wysłać e-mail do salonu, aby poznać szczegóły. Aplikacja pozwala tego uniknąć, zapewniając każdemu klientowi własne unikalne dane logowania, w których mogą uzyskać dostęp do szczegółów swojego spotkania. Aplikacja może także przypomnieć o wizycie dobę wcześniej, klient może także odwołać wygodnie wizytę poprzez aplikację. Z punktu widzenia właściciela salonu aplikacja może być przydatna do zarządzania pracownikami i porami wizyt. Aplikacje mogą umożliwić wpisywanie dostępności pracowników w kalendarzu. Klient będzie mógł umówić się na wizytę tylko wtedy, gdy fryzjer będzie dostępny. Klienci często chcą mieć tego samego fryzjera za każdym razem, gdy przychodzą. Możesz poinformować klientów o dostępności konkretnych fryzjerów, po umówieniu się na wizytę wyznaczony fryzjer zostanie o tym powiadomiony i dodany do kalendarza.

Systemy rezerwacji online doskonale sprawdzają się w salonie fryzjerskim ale także w salonie kosmetycznym i SPA.

Klienci je uwielbiają, bo dzięki temu można szybciej i łatwiej umówić się na wizytę u fryzjera. Harmonogramy pracowników są łatwiejsze do zarządzania, ponieważ terminy są automatycznie dodawane do ich kalendarzy. A dla właściciela zmniejsza to koszt i czas potrzebny na umawianie się na wizytę. Pewnością dużym udogodnieniem będzie aplikacja Moment.pl, która pozwala na automatyczne rezerwacje terminów w salonach fryzjerskich.