Wspólne zainteresowania to przepis na udaną pierwszą randkę.

Kiedy poszukujemy drugiej połówki, za pomocą internetu, lub poprzez znajomych możemy umówić się na randkę. Przed pierwszą randką można dowiedzieć się kilku rzezy o drugiej osobie, pomogą nam w tym przykładowo media społecznościowe. Możemy zobaczyć jakie posty czy też zdjęcia podobają się drugiej osobie.

Czasem z niepozornych informacji możemy wywnioskować co lubi druga osoba, może nam to pomóc w zaplanowaniu randki. Jeżeli słuchamy tej samej muzyki, możemy pójść wspólnie na koncert, jeżeli lubimy te same aktywności, dobrym pomysłem może być wycieczka rowerowa, czy też ściana wspinaczkowa. Jeżeli potrzebujemy więcej adrenaliny możemy skoczy ć ze spadochronem lub na bungee. Innym ciekawym pomysłem na randkę w luźnej atmosferze może być wypad na karaoke, innym pomysłem może być wieczór testowania wina. Pomysłów naprawdę jest bardzo dużo od waszej inwencji zależy na co się zdecydujecie. Z pewnością kobieta spędzi dużo czasu planując swoją garderobę, czy też makijaż, warto pamiętać także o zabraniu kurtki czy też swetra jeżeli randka była by bardzo udana i chcielibyście spędzić więcej czasu pod gołym niebem. W miastach leżących nad rzeką lub nad jeziorem, można wybrać się na rowery wodne, czy też na kajaki. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się aktywne spędzani czasu, zatem może rower lub łyżworolki.

Oczywiście forma będzie zależała od pory roku, zimą można pójść na łyżwy, albo zaszaleć na sankach. Jeżeli okaże się że mamy wspólnych znajomych możemy udać się także na podwójną randkę. Towarzystwo znajomych może nas bardziej ośmielić, w towarzystwie osób które znamy będziemy czuli się swobodniej. Można wówczas wyjść zagrać w bilard, z pewnością współzawodnictwo z inną parą może nas zbliżyć. Na rance nie powinno się zerkać na zegarek czy też telefon, niektóre osoby nie mogą żyć bez mediów społecznościowych, jednak w czasie spotkania nie można ciągle bawić się telefonem. W końcu pierwsza randka to moment który może przeważyć o tym czy będziemy nadal się spotykać.