Papier z logo firmy to wspaniała dodatkowa promocja

Materiały niemarkowe to prosta i bez fanaberii opcja pakowania towarów, z której większość firm korzysta, gdy zaczyna działalność i gdy kapitał jest niski. Zwykłe koperty, kartony i wypełnienia do opakowań są dobrymi przykładami tej metody.

Opakowania takie są często najtańszą opcją. Są łatwe do zakupu i szeroko dostępne w sprzedaży, ponieważ nie zamawiasz czegoś wyjątkowego dla swojej firmy. Większość osób jest zaznajomiona z ich używaniem, więc możesz z łatwością zlecić proces pakowania innym. Zwykłe opakowanie jest często preferowane przez klientów, którzy zamawiają wrażliwe produkty lub cenią swoją prywatność. Może to jednak sprawić, że kupujący będą mniej skłonni zamawiać produkty jako prezenty, jeśli nie jest dostępna opcja estetycznego i indywidualnego pakowania prezentów. Materiały niemarkowe nie pozostawiają również trwałego wrażenia i zapamiętania Twojej marki. Markowe produkty to specjalnie zamawiane, niestandardowe materiały opakowaniowe przykładowo z nazwą firmy, logo i kolorami. Często są one specjalnie dopasowane do twoich produktów, takich jak pudełko upominkowe o niestandardowych rozmiarach lub bibuła czy papier do pakowania z kolorami lub logo marki.

Możesz dodać dowolną liczbę osobistych akcentów, aby zapewnić swoim klientom wyjątkowe wrażenia. Wszystko zależy od tego, jaki wybierzesz projekt i jak ma on wyglądać.

Takie materiały do pakowania zapewniają natychmiastowe rozpoznanie marki po nadruku, zarówno odbiorcy produktu, jak i każdemu, kto widzi opakowanie. Wyglądają one profesjonalnie oraz dodatkowo wzbudzają zaufanie klientów. Unikalne materiały opakowaniowe wymagają dodatkowych kosztów projektowania i zamówienia. Bibułka czy papier pakowy z nadrukiem nie są idealne do ochrony produktu ani do blokowania czy usztywniania w paczce, jednak zapewniają piękną prezentację. Może to być mocny dodatek, jeśli pudełko nadawcy pasuje do twoich produktów, albo chcesz dodać jedną warstwę prezentacji dla odbiorcy. Wiele firm używa papieru bibułkowego z nadrukiem do owijania swoich produktów przed umieszczeniem ich w pudełkach lub torbach.