Różnorodności smacznych śniadań i lunchów

Jeśli spojrzeć na kulinarną mapę naszego kraju, to mamy do czynienia z ogromną różnorodnością. Knajpki, restauracje, kluby to punkty jakich wiele. Można o wielu mówić w samych superlatywach i nie inaczej jest w odniesieniu do małej klubokawiarni położonej na warszawskim Mokotowie o nazwie Tam i z powrotem.

Nazwa zupełnie nie jest przypadkiem. Jest to bowiem klubokawiarnia podróżnicza. Co to oznacza? Na pewno to, że możemy się tu napić jakiejś ciekawej kawy, herbaty, że możemy wpaść na lampkę wina z różnych winnic Europy jak i spoza Europy. Oczywiście nie może zabraknąć dań typu slow food, nie może zabraknąć ciekawych przekąsek. Skoro jest kawa i herbata, to równocześnie nie mogło tu zabraknąć małego co nieco do kawy. Jakieś wyjątkowe słodkości, ciasta wedle przepisów z całego świata, być może mało znanych powszechnie. Klubokawiarnia, która swoim wyglądem, a przede wszystkim panującym wewnątrz klimatem zachwyca, przyciąga, inspiruje. Można tu wpaść po prostu, gdy przechodzimy, gdy przejeżdżamy, gdy mamy ochotę odetchnąć. Jednocześnie też możemy zaplanować naszą wizytę w tym miejscu.

W klubokawiarni Tam i z powrotem odbywają się bowiem różne spotkania. Mowa zarówno o tych spotkaniach formalnych, pokazach, prelekcjach, relacjach z różnych podróży jak i o spotkaniach nieformalnych. Klubokawiarnia dysponuje określoną ilością sal, które można z powodzeniem wynająć na jakieś spotkanie pracownicze, biznesowe czy też towarzyskie. Tym samym jest to idealne miejsce, aby się spotkać. Tu jest po prostu przytulnie, tu jest po prostu bardzo dobra atmosfera do spotkań. Jedzenie najwyższej jakości i do tego takie, którego nie uraczymy w żadnym innym miejscu, w żadnej innej restauracji. Bez wątpienia wszelkie wątpliwości mogą być rozwiane dzięki temu, co mamy umieszczone na stronie internetowej lunch Mokotów. Pełna informacja, która może nas zainspirować. W całej Warszawie to właśnie owo miejsce jawi się jako bardzo niezwykłe, jako wyjątkowe i dające czas na prawdziwy odpoczynek od szarej rzeczywistości.