Proste zasady aby być aktywnym

Nie jest łatwo schudnąć, jeśli mieszkasz z innymi ludźmi. Ważne jest, aby poświęcić trochę czasu i uświadomić sobie, że musisz dokonać zmian, jeśli chcesz schudnąć. Poniższe akapity mogą pomóc ci w tych zmianach.
Jeśli masz blender, możesz zrobić wspaniałe przysmaki, które pomogą Ci schudnąć. Napoje mieszane to świetny sposób na włączenie świeżych owoców do diety; smaczny, mocny sposób na wypicie śniadania. Po prostu połącz dowolną mieszankę swoich ulubionych owoców sezonowych (jagody, pomarańcze, banany i brzoskwinie są dobrym wyborem), z niewielkim dodatkiem OJ i / lub suchym mlekiem w proszku lub jogurtem dla zwiększenia białek, a będziesz miał cudownie orzeźwiający szybkie śniadanie, które daje energię na cały dzień i uruchamia silnik.
Pij kawę, gdy schudniesz. Badania wykazały liczne korzyści zdrowotne dla osób pijących kawę. Niektóre z nich obejmują zmniejszone ryzyko cukrzycy, zmniejszenie stężenia lipidów we krwi i ogólny stan zdrowia wątroby. Następnym razem, gdy potrzebujesz przerwy od wody, napij się czarnej kawy bezkofeinowej. Oprócz korzyści zdrowotnych nie wpłynie to negatywnie na wysiłek odchudzania.
Orzechy włoskie to świetna przekąska, którą można trzymać, gdy masz program odchudzania. Badania wykazały, że jeśli jesz orzechy włoskie razem z normalnym śniadaniem, masz mniejsze szanse przejadania się w ciągu dnia. Orzechy włoskie świetnie nadają się do podjadania.
Ważenie się regularnie, ale niezbyt często, jest dobrym sposobem monitorowania i zachęcania do odchudzania. Wykonuj „kontrolę” wagi raz w tygodniu. Pomaga to ustalić, gdzie jesteś i pozwala wyznaczyć cele na następny tydzień, miesiąc itd. Ważenie więcej niż to może zniechęcać, ponieważ waga może wahać się kilka funtów z dnia na dzień, nawet jeśli trzymasz się Twoja dieta.
Kiedy jesz, powiedz swojemu serwerowi, aby nie przynosił darmowych przekąsek. Jeśli próbujesz schudnąć, zrezygnuj z przed posiłkami chleba lub frytek i salsy. Prawdopodobnie będziesz głodny podczas oczekiwania na przybycie jedzenia. Po prostu całkowicie usuń pokusę, prosząc twój serwer, aby go nie przynosił.
Upewnij się, że trzymasz się planu diety, nie zwlekaj. Możesz ulec pokusie, aby oszukać trochę tu i tam, ale to nie pomaga. Jeśli oszukujesz, nie przejmuj się tym, po prostu ustaw ostrość i wróć do swojego planu odchudzania. Pamiętaj tylko, że każda kolejna kwestia dodaje, trochę oszukiwania tu i tam może spowodować, że twoje wysiłki odchudzania będą żyły.
Kiedy używasz swojej kuchni lub jadalni do innych czynności niż jedzenie lub przygotowywanie posiłków, nastawiasz się na przyrost wagi. Robiąc komputer przy kuchennym stole, masz większą szansę jeść więcej, ponieważ jesteś w pobliżu łatwej przekąski.
Jajka to świetne śniadanie, o którym udowodniono, że ogranicza głód przez cały dzień. Jajka są czystym białkiem i zdrowsze dla ciebie, a następnie ładują się na węglowodany, które sprawią, że poczujesz się głodny po bardzo krótkim czasie. Istnieje wiele sposobów gotowania jaj, więc nigdy nie będziesz się nudzić je.
Siedzenie i chodzenie z dobrą postawą to prosta rzecz, którą możesz zrobić, aby schudnąć. Wzmocni to twoje jądro, a także pomoże ci spalić kilka dodatkowych kalorii w ciągu dnia. Posiadanie dobrej postawy również pomoże ci wyglądać na szczuplejszego, co jest dodatkowym bonusem.
Robienie rzeczy zalecanych w tym utworze może przynieść realne rezultaty. Od ciebie zależy, czy schudniesz. Stwórz lepsze życie dla siebie i zająć się utratą wagi.